אני כפי ארימה (בערך)
  שנה חלפה ושנה באה וכל מיני דברים קרו באונה. הדבר הראשון שקרה הוא עליה גדולה מאוד במספר המבקרים באתר. במהלך השנה החולפת העליתי קרוב לארבע מאות מאמרים, מימרות, סרטים, ערכים וכדומה - וזה הורגש. הפעילות במחצית הראשונה של השנה הייתה מנומנמת משהו (כארבעים פריטים חדשים) - אבל נמרצת מאוד במחצית השנייה.

את השינוי ניתן לראות בהשוואה לדצמבר הקודם (עליה של מעט יותר מ-50 אחוז במספר המבקרים, המבקרים הייחודיים והצפיות בעמודים), אבל הוא בולט במיוחד כאשר בוחנים את מספר המבקרים:מספר המבקרים לא השתנה עד אמצע השנה, אך מאז עלה ב-71 אחוז, עד ל-5,085 מבקרים החודש.

תמונה דומה מצטיירת מהשוואת מספר המבקרים הייחודיים (כלומר, השונים זה מזה), שטיפס ב-74 אחוז, ל-2,331 בחודש:מה שמשמח אותי במיוחד הוא הגידול המרשים במספר המבקרים הקבועים, כאלו שלא ביקרו רק פעם אחת, אלא שבו וביקרו פעמיים, חמש פעמים ואפילו יותר מ-25 פעמים בחודש. מספרם של המבקרים הקבועים כמעט והוכפל.

קפיצה מרשימה עוד יותר הייתה במספר הצפיות בעמודים, שגדל מאמצע השנה ב-86 אחוז, עד ל-14,126 צפיות בחודש דצמבר:אגב, סתם מסקרנות, מישהו יודע מה נתוני בלוגים בדרך כלל? האם אני מהירודים והמעפנים שבהם? סתם עוד אחד? בלוג של הקומץ הבלתי מאורגן? מה?