מיכה
  ציטוט ישיר מאמרות מיכה, השכן, בטלפון, כפי שנקלטו באוזני והוקלדו היום, ה-21 במרץ 2011.

חמישים שקל טנדורי, אמרתי לו לי אין בעיה להזרים אמרתי לו חמש דקות אני מתקשר אלי שבע מאות חמישים שקל שילך לעזאזל גם אני צריך לשלם עליה? למה מי מת? מי מת? היא נראית זוועה! חמש דקות בובה אני משלם את החשבון אני חכם בנאדם אמרתי אני אף פעם לא פעם אחת היא מה היא עשתה לי זה משהו אחר אני לא הייתי שמה תקשיבי אני צריך שאני אחזיר אותה לבאר שבע אמרתי לה כן נשמה טוב סוף הערב נגמר האמת היא לא מתאימה לי אמרתי אני מצטער אחי קרה מה שקרה איפה זה באר שבע מה אני לא אמרתי באשקלון לדבר עם בחורה מה אין לי טלפון בבית אני רק באזור שלי אסע היא אומרת לי עלק שוכר לו אותה אחרי יומיים שלושה הוא אומר אמרתי לה איך את נראית היא אמרה לי אני זוכר קוראים לה ניצה והיא אמרה לי אתה רואה כוסית עם אבטחה אמרתי לה אם את רוצה לראות אותי את צריכה לבוא לראשון אני חצי דרך את חצי דרך מטומטמת בשכירות תיכף הולכת הבחורה תיכף תקבלי את השלושים חמישים וחמש בבית מלון הלובי לא שכבתי איתה בחורה באה נחמדה תדע לך אני לא הולכת לבתי מלון פשוטים אני רק מותגים אמרתי לה אני פי עשר ממך אני רואה שעון אלף חמש מאות אצלי אפילו ארבע אלף שקל היא אומרת לי אתה בא לך לחגוג עכשיו בבית קפה שתים עשרה בלילה היא באה אומרת לי נו באמת אני נורא אוהבת מרצדס היא באה לי עם טבעות עם הכל אני נכנס איתך פתח תקווה כל פעם אני אומר לה בקיציר אמרתי לבחורה נכנסנו אני כבר לפי החשבון שעשיתי אלף שבע מאות שקל ארוחה אמרתי לה תשמעי מותק היא אמרה איך תשלם את זה מותק למה אני בנאדם שמסתובב עם ארבעים חמישים אלף שקל בכיס אמרתי לה אל תדאגי במקרה היו עלי עשרים אלף שקל בכיס לא יודע מה כל הסיפור שלו נגמר בעשרים אלף שקל הלוואה אמרתי לה בובהלה רבי שמעון הצדיק על הקבר שלו רק שנייה אני רק הולך להביא לך משהו מהמכונית היא אומרת לי אל תשאיר אותי לבד אלפיים שקל ארוחה עיקלו לה את החשבון היא אומרת לי מה עשית לי.
 
 
רשימת תגובות (11)
 
 
?Why who died
20/3/2011
נכתב על ידי Alisa

?Who died
 
 
 
 
ברור
20/3/2011
נכתב על ידי אליס

שיש לו זין גדול.
מה הפייסבוק שלו?
 
 
 
 
פייסבוק קטן על מיכה
21/3/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

כאילו מי-זה הצוקרברג הזה מה הסיפור שלו
 
 
 
 
בברלין
21/3/2011
נכתב על ידי איל

זה לא היה קורה. תשאלו את רוני
 
 
 
 
עם כל יתרונות העיור,
21/3/2011
נכתב על ידי א"ק

הבעיה המחורבנת "קיר, קיר, למה לעזאזל אתה מעביר אלי קולות מהצד השני?! (ועוד בשעה כזאת!)" נותרה כשהיתה.

 
 
 
 
עם כל יתרונות העיור,
21/3/2011
נכתב על ידי א"ק

הבעיה המחורבנת "קיר, קיר, למה לעזאזל אתה מעביר אלי קולות מהצד השני?!" נותרה בעינה.

 
 
 
 
שלא לדבר על מערכת התגובות המתעתעת...
21/3/2011
נכתב על ידי א"ק

 
 
 
 
ושלא נדבר על זה שהוא שומע את זה דרך החלון. אז בכלל
21/3/2011
נכתב על ידי גונזו

ויש גם סקסופניסט. מנגן כמו ביל קלינטון!
 
 
 
 
הכלכלן ג'פרי סאקס: זהו עידן של ברונים-שודדים - הם מחזיק
21/3/2011
נכתב על ידי תגלית

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20110319_31322

הכלכלן ג'פרי סאקס: זהו עידן של ברונים-שודדים - הם מחזיקים את כל הפוליטיקאים וגם את אובמה
"הגענו לפער ההכנסות והעושר הגדול מעולם", אמר הכלכלן ג'פרי סאקס בראיון לתוכנית העסקים של יאהו, "טק טיקר", בהתייחסו לפרשת האיגודים המקצועיים בוויסקונסין. במסגרת הפרשה, הממשל הרפובליקאי החליט להגביל את סמכויות האיגודים המקצועיים במדינה באמצעות חקיקה. לדברי סאקס, המהלך בוויסקונסין הוא חלק מתמונה גדולה יותר, שבה הרפובליקאים פועלים בתמיכת אינטרסים עסקיים לריסוקם של איגודי העובדים.

סאקס, כלכלן באוניברסיטת קולומביה, ידוע כפעיל לצמצום פערים חברתיים ועוני, ומייעץ בנושאים אלה למזכ"ל האו"ם באן קי-מון. בשנות נשיאותו של ג'ורג' וו. בוש התבטא סאקס פעמים רבות כנגד הממשל, אך הוא ידוע גם בהתבטאויות כנגד מדיניותם של נשיאים דמוקרטים כמו ביל קלינטון.

"ברור כי יש אג'נדה כלל ארצית של מושלים רפובליקאים, הנתמכים על ידי האחים קוק ועל ידי מימון של הימין הקיצוני, לדרוס את האיגודים המקצועיים", אמר סאקס. "הם מנסים לעשות זאת, הציבור מתנגד, אבל לדעת הציבור אין השפעה של ממש במדינה בימים אלה".

המושל הרפובליקאי של ויסקונסין סקוט ווקר, שחתם על אישור החוק בשבוע שעבר, אומר כי עובדי המגזר הציבורי מרוויחים יותר מהעובדים במגזר הפרטי ואוכלים על חשבון משלמי המסים. בניגוד לטענה רווחת זו, אמר סאקס, כי השכר במגזר הציבורי למעשה נמוך בהרבה.

ואולם לדברי סאקס, הבעיה האמתית היא שההכנסות החציוניות - הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי ­- לא עלו כבר עשורים רבים. לעומת זאת, ההכנסה של המאיון העליון זינקה. "זהו עידן חדש של ברונים-שודדים", אמר סאקס, שהשתמש בכינוי שהודבק לאיילי הרכבות בסוף המאה ה-19 ולאנשי העסקים המובילים בתקופת השפל הכלכלי של שנות ה-30.

...
 
 
 
 
כנראה שסאקס מיצה את יכולת ההיזק שלו בתחום סיוע החוץ...
22/3/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

ועכשיו הוא עובר לענייני פנים.
 
 
 
 
אני חושב שהפתרון מצוי
22/3/2011
נכתב על ידי dugmanegdit

בשמו של הכלכלן - ג'פרי סאקס. ממש סאקס...