הרפתקאות מיכה והצועקת: ויברטור מפלסטיק
  יום ג', לפנות ערב. הצועקת: אל תענה לי בכלל. אני כבר הבנתי. זה מה שאתה יכול להגיד לי. את רוצה שאני אגיד לך? אבל אני אומר לך את האמת? הוא לא מתקשר....

עשרים דקות מאוחר יותר. אני לא יכולה, אוי, אווו, יו אני לא יכולה יותר, מיכה, אוי, מה אתה עושה לי פה, הו, הו (הוא עונה לה בקול של מישהו ששוטף כלים במטבח), אההה, אוההה, אוחחח, אההה, אהההה, עוד... איי, איי מיכה, אההה, אאאוווו, אני אוהבת אותך, אתה מת עלי, איי, אני צריכה עוד כמה פעמים, אייי, מיכה... אייי.... איי מיכה אהה [ותוספות מבני דודיו השונים] עכשיו עכשיו... הוא נאנח... אם תגמור עכשיו אני לא מדברת איתך יותר בחיים... אני מגרה אותך? איי... איי... מיכה... אוי... אני רוצה אותך... מיכה אוי זה בא לי גדול... איי מיכה... אני ימות... לאט... לאט... לאט... אהה... אייי... מיכה... נננננ... [היא משתעלת] היית ילד טוב. תגמור לי... אח... איזה זין גדול... אח... אל תעיר את השכנים הרבה... [אנחות כאב שונות] איי מיכה... הוא לא עבה אבל הוא ארוך... אני רוצה שתגמור לי בפנים... תגמור לי... תגמור לי... תגמור לי... הוא ארוך... איי מיכה... תגמור לי... אני לא יעזוב אותך... אוי מה הוא עושה לי... תגמור לי בפנים... אני רוצה שתגמור לי בפנים... אמרתי לך שתגמור לי איי מיכה מיכה למה? למה? למה? אוי אני אוהבת אותך איי מיכה רק אתה רק אתה מה אתה עושה לי אני לא מסוגלת אתה תהרוג אותי....

שעתיים אחר-כך: אתה תצטער על זה... אוה... אוה... אייי אייי יו אני לא מאמינה מה הוא עושה לי. מה אתה עושה לי. אני לא רוצה...אתה הורג אותי ונהנה.... גמור או גמור אותי אני גומרת תגמור אותי בבקשה... אה, אני גמורה, תכניס אותו, אתה לא תוציא אותו, אני לא רוצה, לא היה לי כזה דבר, מה אתה עושה לי מיכה תגע בי באגן תפוס אותי באגן כן כן כן כן... מה אתה עושה לי אני ימות.

חמש דקות אחרי זה: אני מתה לחביתה.

יומיים אחר-כך, מיכה אומר: היום שמתי סדין חדש, שמיכות חדשות. מהמכה. מהמכה זה שורף. והיא: אני יכולה להתחיל לבד, אני לא צריכה אותך לידי.

רבע שעה, אחרי המקלחת: אח, אח, אח... אתה יכול לגמור... לא נורא... אח, הרגל, הרגל. כואבת לי הרגל.

אחר כך באו ימים ושתיקות, והערב, ממש עכשיו (יום ד') מיכה מדבר עם הצועקת בטלפון ומפגין כושר גופני גבוה:
הוא בנאדם שלא יודע להתלבש אבל אני אגיד לך משהו אחד אמרתי לו כמה פעמים אתה לא יודע לחיות הולך לשוק הכרמל קונה דברים הכי זבל שיש באתי אליו בגישה אמרתי לו: יוני לך בגישה שלי הלך קנה שבע שמונה חולצות דלתא קנה בכיכר סנטר איפה שהיינו אני מדבר על איכות עכשיו לא כסף מאמי אמר לי איך כל כך מהר מהיום להיום קנית אותו אמרתי לו שווה לך לעמוד כל יום באתי פה בשינקין וואלה שישרף כל העולם מי? מי? מי? יודעת מה לא בא לי לתת לו בכלל אני לא אוהב את הצורת חיים שלו אני פנתה אלי אישה אמרה לי אני במצע קשה אמרתי לו יוני מסכנה האישה בעלה ברח מהבית השאיר חובות לא הוא אומר לי הוא אומר לי בשביל מה אתה צריך להחליף את המיטה הזו אתה יכול לישון עליה עוד שלושים שנה מכבה את החיים שלו קדחת אני אשאיר לו אני אשאיר לו את יודעת מה אני אשאיר לו ויברטור מפלסטיק מה הוא דפוק את יודעת שבקטע הזה זה לא יפה מה שהוא עשה? אני לא טיפש. הוא בא אלי אומר לי איזה שעון יפה יש לך אמרתי לו למה לא תקנה אמר לי לא איזה אמרתי לו לך תפנק את עצמך איך אתה יכול לישון על מזרון כזה לך תוציא שמונה אלף שקל את יודעת הם מה זה פרימיטיבים אחותו עדה היא מגישה קצת אוכל ישר מורידה מהשולחן שלא יאכלו קמצנים ברמה הוא אומר לי לפני חודש הוא יצא עם מישהי שלחו לו תמונות שלה אני יכול להגיד לך תמונות שלה הוא אומר דירה שלו הוא אמר ישבתי איתה במסעדה שמתי עליה מאה דולר אני אומר לו אם אתה כל כך בוכה שומעת מה הוא אמר לי פעם? הוא אומר הזמנתי אותו למסעדה שלוש מאות שבעים שקל יושבים חצי שעה בנתניה חוזרים הוא אומר לי לא הוא יושן על מזרון עשר סנטימטר תימני קמצן. אני לא חייב לו שום דבר אמרתי לך אני אגיד לך מה לא נוגע בזה אבל אני באתי לתת לך. הוא לא יגיד לי דבר כזה כי יש לו ת'אמא שלו הוא בחיים לא יגיד לי דבר כזה אם הוא רוצה אני מה אני אגיד לך פרימיטיבי אני אומר לך כל המשפחה שלו פרימיטיבים היא יוצאת היא לא תעשה את זה בחיים היא לא תעשה את זה [שומעים אותה: אתה לא צריך לתת לו שום דבר כי הם כולם כאלה] צריך להכשיל אותו אני אומר לך להכשיל אותו הוא לא יודע לחיות מזרון הם לא יודעים לחיות הוא מקנא בי אני אומר לך הוא ראה את הדירה שלי הוא אשתו ככה קמצנית ככה מי נתן לך עוד חמש עשרה במקום שלושים ריבון העולם אני שונא אנשים פרימיטיבים!
 
 
רשימת תגובות (6)
 
 
תמיד ידענו שאתה מוכשר
11/5/2011
נכתב על ידי ז'ורז'ט

אבל מאז מיכה והצועקת נהיה פה ממש מענין.
 
 
 
 
אני חושב
11/5/2011
נכתב על ידי גונזו

שאם היא לא מסוגלת אז היא צריכה להפסיק.
 
 
 
 
משנכנס סקס מרבים בקריאה, אה ז'ורז'ט?
12/5/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

 
 
 
 
אבקש את סליחתם של מיכה והצועקת
13/5/2011
נכתב על ידי בטח

אבל התפרסם שחזור לתאונת הדרכים בה נהרג טל שביט ז"ל. מטעם המתנגדים לדו"ח של "אור ירוק".
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/240/407.html?hp=1&cat=402&loc=3

וגם הדו"ח המקורי של "אור ירוק" שנגנז נמצא כאן: http://fullgaz.co.il/archive/images/2011-05/shavit_oryarok.pdf
והוא בהחלט נראה כמו בדיחה, אם זו חקירת עומק אז איך נראית חקירה רגילה?
 
 
 
 
מיכה והצועקת סולחים...
13/5/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

קראתי את הדוח. אכן, נראה שטחי למדי, אבל אין לי מושג איך נראים דוחות חקירה של תאונות בדרך כלל. אולי כך אכן נראה דוח עומק?
 
 
 
 
עומק זה עניין יחסי
14/5/2011
נכתב על ידי בטח

גם אני לא מכיר דוחות חקירה של תאונות דרכים (מלבד תחקירים צבאיים). אפשר להשוות למשל לחקירת תאונות אוויריות ואז מקבלים מושג מהו עומק, בזמנו מצאתי באתר רשות התעופה כמה תחקירים, ביניהם תחקיר ההתרסקות בבצרה, וכמות הפרטים שנידונו גדולה בסדרי גודל מבתחקיר אור ירוק. גם התחקירים הצבאיים שיצא לי להכיר היו בכמה רמות מעל לתחקיר המדובר.

בכל מקרה העניין שלי בקריאת הדו"ח היה כדי לגבש דעה על התחקיר הנגדי שהבאת כאן ומבחינתי לאחר קריאת הדו"ח אני מאמין שהגרסה שהובאה כאן קרובה יותר לאמת מזו שבדו"ח.

לי לא נראה סביר שבדו"ח עומק לא יענו על כל השאלות שיכולות לעלות וישאירו נושאים פתוחים. הם למשל כותבים שהם מתיחסים לתקני הצבע השונים בארץ ובחו"ל ואני לא ראיתי התייחסות לכך בדו"ח (אולי יש כנספח?). ובעיקר כל נושא נקודת הפגיעה וזוית הנטיה של האופנוע והזוית ממנה ואליה הוסט הרכב (שהם לב התחקיר) מוסברים בכמה מילים ובצורה לא ברורה.