מיכה, אתה חושב שהתחת שלי ירד?
  עלילות מיכה הנוכחיות הן המשך ישיר לעלילות הקודמות, ללא פערי זמן ומקום. והפעם, מיכה הקמצן מסרב לקנות מזגן ומושך את הזמן כדי לא להחליף את המזרון הישן שלו; מתברר שמיכה והצועקת גרים בכלל במקום אחר; מתברר שמיכה והצועקת גם שוכבים וגם לא שוכבים; נחשף, ואולי לא נחשף, שמה האמיתי של הצועקת, ונחשף גם משקלה העדכני והאותנטי. מסתבר שגם כשהיא שוקלת כמאה קילו, היא עדיין מוציאה את העיניים לכולם. מיכה מודה לה על החזרה למשטר משגלים קפדני.

זה דבר טוב מאוד ונעים מזגן
בערב, הצועקת מנסה לשכנע אותו להתקין מזגן בבית.
הצועקת (בטלפון): תשים על זה אלף שקל שלוש אלף שקל. מיכה: חניה קלאסה, עם שער והכל. לפטופ כל הג'יפה המסריחה אני בנאדם מאוד מאוד אבל מאוד לא שלילי את יודעת שאני לא בא ממקום של. אני יכול להגיד לך דבר אחד אני לא יודע אם שמת לב אבל אני באופן אישי אני לא מדבר על עצמי את יודעת שכל החברה התריסים האלה אין להם חלונות לכן בשביל לעשות מזגן צריכים לעטוף את כל הבניין כי האוויר הקר יכול לברוח אני כשעשיתי שיפוץ זה כבר הגיע לשש עשרה אלף דולר סליחה שקל אני אמרתי לו תשמע אני לא יודע מה בדיוק הסיפור פה עם הדירה הזו.

הצועקת
: סליחה סליחה אבל שאתה בנאדם אדם שומע מה בדיוק קורה עם כל הדברים אתה משלם על זה יש לך כושר הבחנה אתה בעצמך חם לך מגיע הקיץ אתה חם לך. מיכה: קר לי. הצועקת: היית בשוק מה שאתה אומר לי.

מיכה: אני יש לי תוכנית אני כרגע לא יכול.

הצועקת
: זה לא אתה.

מיכה
: אני אגיד לך דבר אחד זה דבר טוב מאוד ונעים מזגן ואני דרך אגב יכול להגיד לך שאני לא אדם שסובל נורא נורא נורא מחום עכשיו אני אגיד לך עוד דבר תשמעי תקשיבי דבר אחד אני בדרך כלל משתדל להיות אדם שמאוד מאוד מה שנקרא חי נכון אחד הדברים שאני משתדל להקל על עצמי על החיים כי אני חי לבד הרבה שנים כי הדברים נראים אז הכל מתכווץ גז זה ההמצאה הכי שטותית שהמציאו כי החום בורח אני אחד הדברים שאני רוצה להגיד לך משהו זה דבר שיעשה לך אחד הדברים היותר חשובים אני לא אוהב אני אדם שמכבד את אני לא יכול לסמפט את אני יכול להגיד לך שאני אשקול את העניין ואם זה יתאפשר לי אני אעשה את זה. את אומרת לי שעין גדי לא טוב אני אומר לך שאני לא עושה מה שאת אומרת אני פשוט מתחשב בך אם אני יכול להביא נביעות אני אביא נביעות אני יכול לשתות גם מי קולחין אני יכול לשתות גם מי גשמים אני יכול לשתות הכל אבל את אומרת לא טעים לך מי עין גדי אני חי פי מאה יותר טוב ממנו עם המזרון המסריח את צודקת אני לא אומר שלא המזרון הזה שוקע מלמטה אבל פה מדובר בבעיית מזרון והמזרון הזה באיזה שהוא שלב יוחלף אני רק אומר אם תהיה לי הזדמנות קרובה להחליף את המזרון השכן מלמטה התחיל להגיד לי רצה למכור לי מיטה חדשה מעץ נורא מיוחד אמר אני אתן לך את המיטה בשלוש מאות שקל עם שידה בסוף אמרתי הוא משחק משחקים אני לא הייתי מוכן לזה. אני רק אומר לך אני יכול להביא לך את הבנאדם ברגע שיתאפשר לי אני לא יכול להבטיח משהו לוקח זמן השידה שלו אמרתי לך. זה ברור שזה זבל של מזרון. זה זמני. מזרון מסריח. זה מה שהוא אמר לי אמרתי לו אז אם יש לך אפשרות אז תשקיע פה בגדול אמרתי לו.

האיש המפתיע מאחורי הווילון
אחרי יומיים וחצי הצועקת גורסת: אהה... איזה כיף... אה... מיכה: אההה... אחחח... הצועקת: הוווווו. מיכה: אחחח... הצועקת: אהההה... אהה.... מ'תה עושה לי? מ'תה עושה לי? אההה (חמש פעמים) אתה תגמור לי בתחת... אני גומרת... אני גומרת... אוההה... איזה כיף... (הצועקת כנראה בכל זאת לא גמרה) מיכה... אייההה.... הוווווו הוווו מיכה (מיכה: אהההה). אל תפסיק... אל תפסיק... אוייי איזה כיף... רק איתי... רק איתי... אוהה... אהההה... הוי.... תקע אותי חזק... איזה כיף אתה עושה לי... איזה כיף... הוווו איזה כיף אוההה... שכב איתי חזק... הווווו איזה כיף...

חמש דקות אחרי זה, מיכה צוחק על משהו והצועקת אומרת: אתה בנאדם אכזר.

הם חוזרים לזיון. אהה ואוהה דו"צ. הצועקת: אההה, אני גמורה. בא לי לשכב איתך כל הזמן. אוההה זה טוב. אייי אייי מיכה מיכה? מיכה! הוווו! מיכה... די... זה גם לא פיירי... אייי.... אווו.... איזו גמירה... איזו גמירה... אהההה... אייי... אתה שוכב איתי ואתה לא אומר לי כלום... (מיכה: אחחח... אחח....) אווווו מה אתה עושה לי מיכה?

פתאום, באמצע הזיון, אני רואה בחור שכלל אינו מיכה הניגש אל החלון של חדר השינה שמאחוריו, כך שיערתי עד עתה, עוסקים מיכה והצועקת בענייניהם. מסתבר שלא. החלון שלהם בכלל במקום אחר!

אתה שוכב איתי ואחר כך אתה צוחק עלי
כעבור עוד שעתיים: אההה ואוההה ואחיו. הצועקת: אההה מיכה, גמרתי... איי, איזו גמירה. השפרצתי... מיכה: אחחח... אחחחח... אחחח.... הצועקת: גמור 'בקשה. אחח... מיכה? מיכה? מיכה? מיכה! מיכה!! הוווו הוווו מיכה? רד בקשה, עשה לי... שכב איתי... (הערת העורך: מה, הוא לא שוכב איתה? מה הוא עושה בדיוק?) אהההה... איזה כיף...

כעבור כמה דקות הצועקת מעירה: כואב לי הכוס כבר... אין בעיה, אני לא אתקלח... היתושים האלה... אוי, אני אמות מהמאוורר הזה... אני רוצה שם אצבע? מה, נראה לך שאני חולת נפש? (מיכה צוחק) אם אתה תצחק עלי, אני כבר אמרתי לך... (מיכה נאנח בכאב, כאילו מכופפים לו את כף היד).

אחרי רבע שעה, מיכה נשמע נאנח וגונח, בלי השתתפות כלשהי מצידה. בשלב מסוים הצועקת מתעוררת באנחות קלות... הצועקת אומרת: אני לא יכולה כבר, תגמור כבר... מיכה, נו די... תקרע אותי... איי... איי... איי... שכב איתי, נו! שכב איתי (מה הוא עושה שם? לא שוכב איתה) אתה לא מרגיש אותי? אתה נגעל ממני? כאילו אתה לא נהנה איתי במיטה... אתה אוהב אותי? אוהב אותי... איי... אני מבינה. תגמור לי! תגמור... אני ימות מיכה... אני ימות... תגמור לי... תגמור לי... קרע אותי... אווווו... אני ימות... אוהה.... נו שיגמר כבר... אני לא יכולה יותר... כמה זמן עוד אתה צריך (מיכה: מאמי! אההה אההה אההה....) גמרת? (מיכה: כן, מאמי!) תגמור לי... תגמור לי... אחחחח.... (מיכה: מאמי! מאמי! אהההההה!)

כמה דקות אחרי זה הצועקת אומרת: אם יהיה לי בועות מים אתה צריך להפנות אותי לבית חולים... איזה אקונומיקה, מיכה? אבל אתה השתמשת בשמפו, אני לא השתמשתי בשמפו - ממה אני מתגרדת? אתה מדבר אלי לא יפה מיכה? אתה נפגש איתי, אתה שוכב איתי ואחר כך אתה צוחק עלי...

מיכה הבוגד
למחרת בצהריים, הצועקת אומרת: אני יודעת שאתה עצבני. אתה. אתה. תדע לך שאני לא אשאר איתך ככה. בחורה מתקשרת ומחפשת אותך ואתה לא אומר לה שאתה איתי. (מיכה מנסה להרגיע אותה: אני לא מתכוון לשום דבר, אני אמרתי בסך הכל, סליחה מה קרה פה? אני מבקש סליחה. אני אשתנה אני מבטיח לך. זה לא יחזור)

יומיים חולפים, וביום ב' בצהריים הצועקת מחווה את דעתה: תדחוף עמוק עכשיו... מה אתה צוחק? אההה, הייי... כואב לי הרגליים... אההה... בוא כבר אלי... תבוא כבר אלי... גמור לי... גמור לי... אוי, זה מתסכל... גמור לי... יו מ'תעושה לי, יו מ'תעושה לי.... למה אתה לא נותן לי לגמור? עוד לא גמרתי! אוי... גמור לי... גמור לי... גמור לי... תגמור לי.... גמור לי... אההה... אההההההה... אהההה... גמור לי כבר (מיכה נאנח, בדיוק כפי שהוא עושה כשהוא מרים משקולות בבית לבדו).

אחר כך מיכה גומר(?), והצועקת עצבנית וצועקת עליו: לא לאכול! ככה! כי ככה אמרתי! וגם מיכה לא רגוע: או! את שאלוהים יעזור לך, אני ראיתי שם דברים במבצע.

עשרים דקות אחרי זה... הצועקת במצב רוח פיקודי: שכב איתי... גמור לי בפנים... אתה אוהב אותי? עכשיו אתה אוהב אותי? גמור לי... (מיכה נאנח וגם: איי מאמי, איי מאמי, מאמי!) הצועקת: שכב איתי. שכב איתי. שכב איתי כל יום... כל יום... הזין שלך גדול... מיכה... גמור לי... תגמור לי בפנים... גמור לי... אתה לא רוצה לגמור לי? אתה לא רוצה לגמור לי! תגמור לי... איי מיכה... אוי אתה טוב... תכניס אותו... תכניס אותו! למה אתה לא רוצה... אני גומרת... לא! אתה תיפול לי אחורה, אתה תיפול לי על הגב! אני לא רוצה... אני ימות...

דורית?
שעה אחרי זה, מיכה: הנה השכנה הכניסה את המכונית לחצר, דורית! (זה שמה של הצועקת!?) דורית, זה הסמרטוט הכי טוב בעולם!

אחרי שעה, מיכה: אין מים חמים.

הצועקת: אל תתקלח במים חמים. אל תגמור לי. אמרתי לך כבר.

מיכה: אין מים חמים. נגמר המים!

למחרת, אחה"צ, מיכה גורס: זה עדיין חמש מאות שקל? אה... אתה לא יכול להוריד לי קצת? ואני עדיין אוכל לחנות שם, בין הקורות שם.

אחר־כך, בשיחה עם הצועקת: אני יודע מי השכיר את החניה זה בחורה אחת עם בה־אם־וה קטנה... אני לא יכול להיכנס לחצר, אם הייתי סולל פה קצת... לא, לא הפעלתי, רק את הסדינים של פריד אני...

אמא שלך היא אדם יקר
בשיחה איתה, מיה מספר: אמא שלך, אני פגשתי אותה, היא אדם יקר, אני אומר לך. כשהיא תלך לעולמה זו תהיה מכה, אבל נדבר על זה אחר כך. אנחנו חברים בלב ובנפש, אין פה חרטות. ברור. בלב. בנפש. אמרתי לך. אני בנאדם מאוד מאוד נאמן.

ובשיחה עם ידיד, מיכה מספר: אני אומר לו יאיר, אתה יודע מה אני לא מוכר את הדירה אתה נתת לי אלפיים תשע מאות אתה נותן לי שש זה מישהו צריך את הדירה הוא מוכן לתת לי שש ביד מי נתן לך כזה סכום בהתחלה הוא לא יאמין אבל אחר כך אפשר לסובב אותו טיפה כי אני יודע הוא מחפש לעשות קומבינות הוא שאל אותי פה מישהו בסביבה אתה רצית למכור את הדירה. אני? מאיפה אתה יודע. אמרתי סליחה אתה אל תחקור אותי איפה אתה גר? איפה אתה חונה? אמרתי לה לכי למס הכנסה מה אני אגיד לך יש אנשים אבל ליאיר יש סיבה לעשות עלי קומבינה מבחינה כלכלית הוא מחפש לעשות עלי הרבה כסף הוא שואל אותי הוא אומר לי במשרד, התקשרתי אליו במשרד, 'תשמע אתמול הקלטתי שיחה עם שר האוצר הם הולכים להוריד את המיסים למי שיש לו שתי דירות' אתה מבין אותי? אמנם הוא עזר לי בקטע של הזה אבל תדע לי שאני זהיר ממנו הוא מחפש כסף להרוויח על פראיירים תאמין לי אני צריך את העזרה שלך אני מדבר. הוא מנסה לשכנע אותו הוא בא לו בעבודה עשיתי בשלושים ושבע שקל דמי מנוי אמרתי לו אני חצי תל אביבי אני מיליארדר אני לא רוצה את זה...

יומיים אחר כך, יום ו' בערב הצועקת מתפנקת ביבבות: אתה כל כך אכזר, מה אתה עושה לי (מיכה כנראה עושה לה עיסוי או משהו). אחחח אויי אויי... תפסיק כבר.... אההההיייי מיכה! מיכה? תקרע אותי... תעשה לי כמו שאני אוהבת... כמו שאני אוהבת... מיכהההה מיכה! לא בכל הכוח... מיכה, אני ימות, לא בכל הכוח. אני שונאת אותך. אני שונאת אותך. כן. כן. כן. שונאת אותך. מאמי. אוה! אתה תפול אחורה על הגב... אתה לא אוהב אותי! שכב איתי! שכב איתי! אההה... (מיכה: אה, מאמי! אה מאמי! וכו'). מכאן היא מסתפקת ב"מיכה! מיכה!" ללא סדירות מבנית ברורה, משולב בההההאאאאוווייי ואחיו.

בלילה, הצועקת אומרת: די, מיכה, עזוב אותי. אני לא רוצה יותר. אני צריכה לקום מחר.

אין זיון.

אתה חושב שהתחת שלי ירד?
למחרת, מיכה מצחקק כאילו כלום לא קרה, והצועקת אומרת: די, אני לא יכולה יותר...

אחר כך הצועקת כועסת עליו. ונרגעת: אולי חוף געש? תנסה חוף געש...

אחר כך הם מזדיינים. כלומר, הצועקת, באמצע הזיון ובלב ה"מיכה!" "מיכה!" עסוקה בדברים אחרים "אני אולי בהריון..." "אוי איזה כיף!" ו"אתה לא חושב שאני יפה?" "אתה לא אוהב אותי" (מיכה, במקביל, נאנח).

שעתיים אחרי זה, הצועקת מסבירה: גם אני אהיה נאמנה לך לכל החיים... איי... אני גומרת... אני גומרת... אייי.... מיכה... אייי.... אני אוהבתותך אני אוהבתותך... תשכב איתי (מה הוא עושה? הוא לא שוכב איתה? הרי הוא נאנח. מה, הוא יושב על כיסא ומסתכל עליה?) שכב איתי... עוד... שכב איתי... שכב איתי... אוההה... אההה אוההה... קרע אותי... איי איזה כיף... אני ימות... אני ימות... אני ימות מה שאתה עושה לי... אויי איזה כיף... אויי מיכה... (שומעים כמה טפיחות ישבן רפות. הצועקת משתעלת. מעייף לזייף אורגזמות). תשכב איתי תשכב...

אחרי חצי שעה, הצועקת: אוי... אתה גומר! אתה גומר לי! אני מאוד מאוד מאוד לא מרוצה! (הצועקת אולי בוכה) תפוס אותי בצדדים... חזק... תפוס אותי חזק...

כמה דקות אחרי זה, הצועקת אומרת: איך בא לי עכשיו עוגת שוקולד. אבל אני לא יכולה. מיכה, אתה חושב שהתחת שלי ירד? אתה חושב שהתחת שלי ירד עוד? כשהכרתי אותך הייתי 102. עכשיו אני 98. ארבעה קילו. אני רוצה להיות רזה וחתיכה שלכולם יצאו העיניים. גם עכשיו שאני באה ל... לכולם יוצאים העיניים. אני לא רוצה להוריד ת'לחץ דם למה אני כבר ימות.

מיכה: בואנה, בגילנו! השכנים אומרים 'מה הולך פה?' את החזרת אותי לכושר.

הצועקת: אומרים שסוכר הוא לא... חצי כוס, לא יותר. אתה רוצה שאני אשתה את התה? אני ארדם!

למחרת, בטלפון, הוא מספר לצועקת: אני אין לי אף אחד בעולם. אין לי אבא, אין לי אמא, אין לי סבא, אין לי אחות. אין לי כלום בעולם... את, שישמור אותך השם מדברים רעים. (צילו נראה במרפסת, עם מכנסיים קצרים, מלטף את כרסו העירומה).

למחרת, מיכה יורד למטה, בבוקר, ומנסר את הענפים הצעירים של העץ בחצר, סמוך לחניה הקדושה. הוא מביט סביב, כנראה חושש שמא מישהו רואה אותו ואחר־כך נעלם במהירות.

כמה שעות אחר כך, בטלפון עם הצועקת, הוא אומר: את שומעת, אני צריך לטפל בהכל. אז טיפלתי במה שצריך. לא חשוב.

שלושה לילות עוברים. בליל יום ג' הם מזדיינים, אבל למחרת בצהריים הצועקת מייבבת בקול בכייני: לך ממני. לך ממני. לא, לא, יש לי פצעים. אתה רק מגעיל... לא... לא... איי-איי אמא!

כמה דקות אחרי זה, בעודה נאנחת בהתפנקות מתבכיינת, מיכה מתחיל עם אנחות הזיון. הצועקת: איה, כואב לי. כואב לי. אהההה. כואב לי. אייה!

עוד כמה דקות אחרי זה, הצועקת: שכב איתי, שכב איתי (הוא נאנח "איי מאמי") תזהר לא ליפול מאחורה... אתה תפול... או! תעשה לי! תעשה לי!

עכשיו הם מדברים וצוחקים.
 
 
רשימת תגובות (13)
 
 
"ללא סדירות מבנית ברורה"
8/6/2011
נכתב על ידי אליסה

וגם לא משלבית - זה כנראה מסביר את ה"שכב איתי".

איך אתה יודע מי זה מיכה ומי זה לא מיכה, אם אתה לא יודע איזה חלון הוא שלו?
 
 
 
 
מצאתי בלוג יותר טוב משלך:
8/6/2011
נכתב על ידי אליס

לחץ על השם שלי.
 
 
 
 
אליס חביבה...
8/6/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

זה שהחלטת לעשות חיסול של כל תכולת ביתך זה מבורך. אכן, הגיע הזמן לרענן עם המעבר לדירה החדשה. ובכל זאת, זה יותר טוב משלי?!?! שלי מכפיל את זה פי שניים ולידיעתך, גם הכלי ליין שעשוי "מי דוב" דולף מלמטה.
 
 
 
 
הו, אליסה, אין כל דרך לטעות בקולו של מיכה
8/6/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

קולו של מיכה אינו דומה לאף קול שבעולם. וגם לא קולה של הצועקת. שניהם ייחודיים, אמנותיים ובמצב נדיר.
 
 
 
 
אם כך, יש לך מזל בחיים -
8/6/2011
נכתב על ידי אליסה

ואולי גם להם. מי יודע, אולי הם יחיו ביחד באושר ועושר (יחסיים) עד שהמוות יפריד ביניהם - יש רק לקוות שהרגע ההוא לא ימצא אותך עם רגל שבורה...
 
 
 
 
הכלי ליין זה אחד הדברים המגניבים אם לא ה.
9/6/2011
נכתב על ידי אליס

נאלצתי לחדש עד סוף ספטמבר. אל תשאל, אני לא רוצה לדבר על זה. רק אציין בצער רב, שמשמעות הדבר היא שאני נאלצת לנקות את הדירה לאחר 30ימים של זלזול מוחלט בכללי הניקיון לאור העזיבה הצפויה (להלן - אס"ק).
אוקיי, זה לא בלוג יותר טוב. אבל הוא יותר מצחיק.
אני אהבתי את ה"גלימה של מלך", אגב.
 
 
 
 
כן, לא הרבה דברים יכולים לעמוד בשורה אחת עם אלביס וספר התורה שעל הגב של החליפה שלו
9/6/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

מה זה אס"ק?
 
 
 
 
אליסה, גם אם הם יפרדו, הדבר לא יערער את תחושת הצדק הפנימית של מיכה
9/6/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

הוא מונע על ידה. אין מצב שהם יפרדו והוא ירגיש כאילו שהוא עשה משהו לא בסדר? מה פתאום לא בסדר אתה לא מבין איך הדברים האלה עובדים היא הבחורה הזאת לך תדע מה הסתובב לה בראש תאמין לי הלכה בכל מיני כיוונים בבת אחת אמרתי לעצמי, מיכה, מה אתה צריך את הסיפור הזה כל המצב שלה במשפחה גם כן שלוש אלף שקל לפחות אמרתי לעצמי אני אחליף את המזרון בשביל מה תפסה לי את החניה כל פעם לא אמרתי מילה שתקתי.
 
 
 
 
מיכה נשמע כמו גוגל טרנסלייט על ספיד
9/6/2011

 
 
 
 
אווירת סוף קורס (בצבא)
9/6/2011
נכתב על ידי אס"ק

 
 
 
 
אני חושבת שאת המזרן אולי כדאי להחליף בכל מקרה,
9/6/2011
נכתב על ידי אליסה

אבל קטונתי - שלש אלף שקל לא הולך ברגל.
 
 
 
 
עזבי, זה כלום
9/6/2011
נכתב על ידי אורי רדלר

אווירת סוף קורס בדירה היא כאין וכאפס לעומת אווירת סוף קורס בחיים באופן כללי.
 
 
 
 
הא?
10/6/2011
נכתב על ידי ...WTF?