חירות סטייל 1948
תמים ומשעשע. ככה חשבו בשנת 1948. קצת עצוב, גם, לא?
 
אורי רדלר 29/10/2010
רשימת תגובות (6)
 
 
פשטני ונאיבי בעיניים עכשויות, אבל...
29/10/2010
נכתב על ידי אליסה

שים לב איך בחלק הראשון כל אמריקאי באשר הוא איננו מושלם, ואף מעורר גיחוך בצורה כשלהי. בפרופגנדה שמאלנית אף פעם לא תראה שמאלנים צוחקים על חשבון עצמם.

"אני אפנה לבית המשפט העליון!" "המדינה היא בית משפט עליון". עם כל הכבוד, חשבתי שבתי משפט תמיד היו חלק מהמדינה, לא? וגם, הייתי מרגישה יותר נח עם לא היו מסיימים עם הפסל של לינקולן דווקא, אבל ניחא.
 
 
 
 
כן, השמאלנים ידועים בחוסר חוש ההומור שלהם.
29/10/2010
נכתב על ידי אורי רדלר

 
 
 
 
Complete History Of The Soviet Union, Arranged To The Melody Of Tetris
1/11/2010
נכתב על ידי אסף רומנו

 
 
 
 
מה עשיתי, לעזאזל,
1/11/2010
נכתב על ידי אסף רומנו

ואיך אוכל להימנע מזה בעתיד?
 
 
 
 
מעניין
4/11/2010
נכתב על ידי איתי

פעם ראשונה שאני רואה שמתייחסים לשביתה כחלק אינטגרלי מהמערכת הקפיטליסטית.
 
 
 
 
שביתה היא בוודאי חלק אינטגרלי בכל מערכת שמבטיחה חירויות בסיסיות-
6/11/2010
נכתב על ידי dugmanegdit

וגם החופש להתאגד. אתה בהחלט יכול להתאגד עם חבריך לעבודה ולחתום הסכם שאם הם מחליטים להפסיק לעבוד כדי להשיג תנאים טובים יותר מהבוס הרי שגם אתה תצטרף אליהם. ואם יגיע יום פקודה אתה גם חופשי להפסיק לעבוד. אבל מצד שני הבוס שלכם חופשי לפטר אתכם (והוא גם יכול לפטר אתכם אם רק שמע שהתאגדתם), וכאן נפרדות דרכיהם של אנשים כמוני מחלק ניכר מהאוכלוסייה. הבוס יכול לפטר ואם הוא עושה כן תאלצו להתכבד ולמצוא לעצמכם מקום עבודה אחר. מצד שני ייתכן שהבוס לא ירצה לפטר את כל עובדיו כי יש מחיר לעניין הזה והוא יסכים לשפר את תנאיכם במשהו. זו על רגל אחת כל תורת השביתה וההתאגדות בעולם קפיטליסטי. מה זה לא כולל? זה לא כולל את המניעה של הבוס מלפטר אתכם, זה לא כולל את "זכותכם" להתבצר במפעל שלא שייך לכם, להשחית רכוש, להתפרע ולפגוע בגופם של אחרים וכו' ובקיצור - זה לא כולל את רוב הדברים שאנשים רגילים לחשוב עליהם כ"זכותם" של עובדים ששובתים.